Ogłoszenie

http://max36.pun.pl/forums.php

#1 2007-09-28 22:15:14

tomekstrzybnik91

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 15
Punktów :   

Ogień z tłumika.. :p

Witam.

Fakt faktem, że takie rzeczy mi się nie podobają, ani neony, ani ogień z wydechu, dla mnie, jak to się mówi to "wieś" tuning, ale co do tematu to ja nie widzę nic szkodzącego dla silnika, to że odłączysz zapłon, a tłoki będą nadal pracowały, nie wpłynie niszcząco na silnik, kiedyś widziałem taki wynalazek, świeca zamocowana jest na końcu układu wydechowego, na końcówce tłumika, gromadzą się opary benzyny w układzie wydechowym i jest płomień, także silnik się nie niszczy nawet w najmniejszym stopniu, nie ma w tym żadnego niszczącego czynnika. Płomienie i całe ciśnienie z zapłonu mieszanki w tłumiku wyrzucane jest na zewnątrz także nic nie wraca do kolektora i komory spalania. Moja rada, wśród moich znajomych panuje opinia, że takie dodatki są, co tu dużo mówić, śmieszne, radziłbym nie montować takich rzeczy, wywoła się jedynie śmiech u przechodniów. To nie, dragster który ma pusty układ wydechowy i ogromną moc. Spotkałem się kiedyś w internecie taką instalacją, ale zasilaną gazem, podawany był do układu wylotowego. Jak już mówiłem, dla mnie to nie ma sensu, takie rzeczy są śmieszne, wcale nie robią wrażenia






ZANIM DO MNIE NAPISZESZ -> www.mr_god.republika.pl/







Cześć!!
Pewnego wieczoru czekam na przystanku, patrze, jedzie wypasiona Calibra, przejechała obok mnie luknałem na tył a tam zywy ogień z tłumików, full wypas!!

Co mam zrobić w swoim gpz-cie zeby ogień płonął z tłumików?? 
Wiem że to nielegalne jak i neony ale i tak niemam prawka....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.troja59.pun.pl www.agh1rokis.pun.pl www.minecraftreal.pun.pl www.burma-club.pun.pl www.worldofzombies.pun.pl